Zakázková výroba hliníkových odlitků, Alu - casting s.r.o.

Popis produktu:

Zakázková výroba hliníkových odlitků se zaměřením na odlévání do kovových forem - tzv. kokil. Výroba hliníkových odlitků je realizována společností Alu-casting s.r.o., která má vlastní konstrukční kancelář a zajišťuje také opracování odlitků nebo povrchové úpravy.

Doplňující informace:

Zakázková výroba hliníkových odlitků, kdy výstupem může být odlitek o váze 0,1 kg, ale i 10 kg. Vstupním materiálem jsou klasické hliníkové slitiny: EN AC-44100 (DIN 230), EN AC-47000 (DIN 231), EN AC-43000 (DIN 239), ale je možné zajistit i jiné. Apretace odlitků. Práškové lakování odlitků a další služby dle dohody.

Zakázková výroba hliníkových odlitků představuje komplexní zajištění služeb, od vývoje až po dodávku zákazníkovi. Na základě zjištěných informací vyhotovíme model odlitku. Po potvrzení ze strany zákazníka dále vyrobíme licí formu a odlejeme první vzorky. Ty zákazník nejprve musí odsouhlasit a poté přistoupíme k vlastnímu odlévání. Surový odlitek je třeba začistit odříznutím nálitků a vtoků. Poté se řezy zabrousí, případně začistí dělící roviny. Dle dohody můžeme odlitek dále opracovat na CNC strojích. Konečnou fází je výstupní kontrola jakosti odlitku, balení a expedice.


internet: www.alu-casting.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Alu - casting s.r.o.

Adresa společnosti:

Alu - casting s.r.o.
Železná 318
Nový Bor
473 01

internet:

www.alu-casting.cz

Kontaktní osoby:

Tomáš Pňaček
jednatel společnosti
Tel.: +420 732 236 434


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Zakázková výroba hliníkových odlitků Zakázková výroba hliníkových odlitků Zakázková výroba hliníkových odlitků Zakázková výroba hliníkových odlitků

Parametry

Název produktu: Zakázková výroba hliníkových odlitků
Místo původu: Česká republika
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.